TALVELAAGER 2020 - Nelijärve Puhkekeskuses !

Hurra! Nelijärve Talvelaager tuleb taas!

Peale pikka ootust ja kannatlikkust, saame me taaskord kokku Nelijärve Puhkekeskuses, et kaks päeva koos treenida ning lustida.

Seekordne linnalaager leiab aset 28-29.november ÖÖBIMISEGA!   Ps! Kohtade arv on piiratud.

Kõigile on ettenähtud mugavad toad vannitoaga.

Laagris toimub palju põnevat ning lomulikult ka lõuna,- õhtu ning hommikusöök. Igale lapsele äge linnalaagri särk!

Lapsi rõõmustab Bachata Fun võrratu treener Greta Korju ning kohale tulevad ka treenerid Elina Melanija Tannenberg ja Mario Kajasalu akrobaatika töötoaga pehmel õhkrajal. Midagi uut ja põnevat.

JÄLGI Instagramis - @voimlepehmelt ja @greta.korju

Loomulikult ei puudu päevakavast võistlused, auhinnad, disco ning kavade esitlused. Koha peal on treenerid Elina Lill ja Katariina Remmelgas.

Üritus on mõeldud kõikidele lastele (võib kaasa võtta ka sõbra, kes ei käi Minu Tantsukoolis) ALATES 5ndast eluaastast!

Tule ja naudime koos mõnusaid spordipäevi talvises Nelijärve Puhkekeskuses!

Registreerimine ON LÕPPENUD! Selleks ajaks peab olema tasutud laagri maksumus - 70eur.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354

Viitenumber : 2804

Summa - 70

Registreerimine läbi alloleva vormi.

info@minutantsukool.ee

PS! Lapsevanem saadab laagrisse vaid terve ja haigustunnusteta lapse. Tantsukoolil on õigus haigustunnustega laps koju saata ning laagri maksumust ei hüvitata !