Missioon ja tutvustus

Kehaline aktiivsus ning selle positiivne mõju lapse kasvamisele ja arengule on tervisliku eluviisi üks tähtsamaid komponente. Oleme oma tegevuse suunanud kõikidele lasteaia- ja kooliealistele lastele, kes tunnevad huvi tantsimise ja tantsutreeningute vastu. Meie eesmärgiks on treeningute läbiviimine, et arendada lapsi läbi muusika, mängu ja tantsu.Lisaks arendatakse treeningutes painduvust ning koordinatsiooni läbi akrobaatilise liikumise.

Pakume lastele võimalust treenida Show- ja Tänavatantsu. Kombineerime treeninguid võimlemise ning lustakate rütmimängudega. Treeningprogrammid hõlmavad rühmatreeninguid, suve- ja linnalaagreid, võistluseid ning põnevaid esinemisi. 

Tantsutreeningute  programmid on koostatud lähtuvalt laste vanusest ja arengust. Meie naerusuised treenerid loovad lastele positiivse ning turvalise keskkonna, kus nauditakse tantsu ühtse perena.

Rõõm peitub lihtsates asjades ! :)
 
PS! Armas lapsevanem. Seoses Covid 19 viiruse levikuga, jälgime kooli/lasteaia ning riigi poolt kehtestatud norme ning soovitusi. Kõik treenerid on varustatud deso vahenditega, haigustunnustega treener ei lähe trenni andma, tuulutame saali ennem ja peale trenni, jälgime piirarve treeninggruppidel.

Tantsupere

Elina Lill elina@minutantsukool.ee
Katariina Remmelgas Katariina@minutantsukool.ee
Gerli Laugen Gerli@minutantsukool.ee
Laura Olesk - Sullakatko Laura@minutantsukool.ee
Elina Melanija Tannenberg elinamelanija@minutantsukool.ee
Gerda Bergmann Gerda@minutantsukool.ee
Hanna Näks hanna@minutantsukool.ee
Elina Paat elinapaat@minutantsukool.ee
Margared Saar margared@minutantsukool.ee
Helen Zeisig Helen@minutantsukool.ee
Laura-Liisa Lehto Lauraliisa@minutantsukool.ee
Linda Li Arro lindali@minutantsukool.ee
Kerttu Jõgiste kerttu@minutantsukool.ee
Merili Mones Merili@minutantsukool.ee
Katrina Talving Katrina@minutantsukool.ee
Birgit Plaser birgit@minutantsukool.ee

Partnerid