SUVELAAGRID 2020 - Kloogaranna Noortelaagris.

Hurraa ! Minu Tantsukooli suvelaagrid 2020 toimuvad augustikuus !

Seoses eriolukorraga , toimuvad mõlemad suvelaagrid samal ajal ja samas kohas :) Seltsis ongi segasem .

Ole kiire ja registreeri juba täna suve kõige lahedamatesse suvelaagritesse.

Suvelaagrid toimuvad armastatud ning imelises Kloogaranna Noortelaagris.

Juba aastaid oleme seal kõik koos tantsinud, ujumas käinud, lustinud, matkanud, mänginud ning erinevatest võistlustest ja jõutreeningutest osa võtnud.

Ei puudu ka see aasta külalistreenerid ning vahvad loomingulised tegevused kõikidele vanustele. Koha peal on ikka meie omad armsad tantsutreenerid.

Laagrite maksumused sisaldavad 3 korda päevas sööki, majutust, treeninguid ning palju muid tegevusi. Täpsema päevakava ning muu vajaliku info saadame samuti registreerinutele ning laagri lähenedes.

*  5-8 aastastele toimub suvelaager 9-12.august Kloogarannas. Kohad on piiratud – 25 last :) Maksumus 130 eur
* alates 9 aastastele kestab suvelaager 9-15.august ikka Kloogarannas. Kohad on piiratud – 40 last :) Maksumus 235 eur.

Lisainfo - Info@minutantsukool.ee

Registreerimine läbi kodulehe ankeedi või kirjutades info@minutantsukool.ee

1 Start 2 Lõpetatud