♥ Sõbrapäeva Disko! ♥

Kallis tantsufänn!

Veebruarikuu on sõbrakuu ja mis võiks olla veel parem kui veeta mõnusalt aega parimate sõprade seltsis. Sõbrakuu puhul peame maha ühe vinge disko, kuhu ootame nii SIND kui sinu SÕPRU! :)

KOHT:  Minu Tantsukooli stuudio (Oja 19, Tallinn, II korrus)

AEG: 16. veebruar kell 20.00-22.30

HIND: 12 eur

REGISTREERIMINE: KUNI 12. veebruari südaööni!

♥ Piilu oma riidekappi ning leia selga kõige vingemad punased ja/või roosad diskoriided!

Vesi on stuudios olemas, kuid haara kaasa oma joogipudel, et saaksime topside arvelt loodust säästa. Soovi korral kirjuta üles enda lemmiklood, et saaksime neid üritusel koos nautida :)

Diskot viivad läbi meie treenerid Elina Lill, Gerda Bergmann ja MT Laste ja Noorte Esindus.

Üritus on suunatud kooliealistele noortele (alates 7. eluaastast) ning üritusel osalemiseks ei pea olema Minu Tantsukooli liige.

*Ürituse osalustasu maksmise info edastatakse registreerimisvormi sisestatud e-mailile.

Kohtumiseni diskosaalis!

Minu Tantsukool