MT Stuudio avatud uste päev 31. augustil!

19.08.2024

Ootame kõiki tantsuhuvilisi mudilasi, noori ja täiskasvanuid MT Stuudiosse avatud uste päevale!

31. augustil on võimalik uudistada ning proovida meie selle hooaja tunniplaanist leitavaid treeninguid täiesti TASUTA!

MT Stuudio asub aadressil Oja 19, 2. korrus (Tallinn)

Parkimine maja ees tasuta.

Eelnev registreerimine on vajalik, sest kohtade arv grupis on piiratud!

Registreeri treeningusse all oleva vormi kaudu või kirjutades info@minutantsukool.ee e-mailile.

Tunniplaan 31. augustil:

• 11.00-11.30 - MT Mudilased (3-4a)
  • 11.45-12.15 - MT Mudilased (5-7a)
  • 12.30-13.15 - MT Hip-hop (1-6.kl)
  • 13.30-14.15 - MT Showtants (1-9.kl)
  • 14.30-15.15 – Esindusgrupp (13-17a)
  • 15.30-16.15 - DanceFun (al 16a ja täiskasvanud)
  • 16.30-17.00MT Ballett (3-7a)
  • 17.15-18.00 - Laste & noorte jooga (7-14a)
  • 18.15-19.00 - Vinyasa jooga täiskasvanutele (al 16a)

Treeningute kirjeldus:

MT Mudilased (3-4a)

Treeninggrupp, mis on suunatud kõige pisematele tantsuhuvilistele, kelle jalg juba tatsub. Treeningus teeme lihtsaid lapse arengut toetavaid harjutusi, õpime kasutama oma keha ning arendame ruumi- ja muusikataju.

MT Mudilased (5-7a)

Lastetantsu trenn, mis sobib nii alustavale kui ka juba varasemalt tantsinud mudilasele. Treeningus õpime esimesi tantsusamme, ning lisaks ka lihtsamaid koreograafiad, mis on lapsele eakohased ning arendavad lapse keha-, ruumi-, rütmi- ning muusikatunnetust.

MT Hip-hop (1-6.kl)

Treening, mis on mõeldud nii algatajele kui ka varem hip-hopiga kokku puutunud lastele ja noortele. Õpime hip-hop tantsustiili põhisamme ning eakohaseid koreograafiaid.

Grupi juhendaja on Elina Lill

MT Showtants (1-9.kl)

Tantsutreening, mis on sobilik alles alustavale kui ka varem tantsinud noorele. Tunnis õpime tantsutehnikat, kehatunnetust, arendame painduvust ja füüsilist vastupidavust ning õpime koreograafiaid.

2024/2025 hooajal on treeninggrupid jaotatud 1-3. klass ja 4-9. klass.

Esindusgrupp (13-17a)

Treeninggrupp, mis on mõeldud edasijõudnud tantsijale, kes soovib esindada Minu Tantsukooli erinevatel võistlustel ning esinemistel. Esindusgrupiga liitumiseks ootame kõiki soovijaid 31. augusti avatud uste treeningusse.

Grupi juhendaja on Elina Melanija Tannenberg

DanceFun (al 16a ja täiskasvanud)

Mõnus kaloripõletaja! Intensiivne ja lõbus tantsuline treening, kus igas tunnis omandame uue lihtsa tantsukava. Sobib nii alustajale kui ka edasijõudnud tantsijale. Treening lõpeb jõu-ja venitusharjutustega.

Grupi juhendaja on Elina Melanija Tannenberg

MT Ballett (3-7a)

Tantsides lapsed omandavad hea kehahoiaku, tugevdavad lihaseid ning arendavad keha plastilisust. Tunnis tantsime klassikalise muusika saatel. Klassikalisel muusikal on lapse arengule kasulik mõju nii füüsiliselt kui ka vaimselt - hinge ja keha harmoonia.

Tutvume balleti põhitõdedega, mida kasutatakse ka teistes tantsuvaldkondades, venitame ja oleme lihtsalt ilusad tantsivad baleriinid.

Grupi juhendaja on Sofia Nedorezova

Laste & noorte jooga (7-14a)

Mõeldud kõikidele 7-14a joogahuvilistele. Jooga arendab lastes painduvust, tasakaalu, vastupidavust ning parandab rühti. Õpime asendeid, päikesetervitusi, hingamistehnikaid ning kehatunnetust. Tunnid on mängulised ning loovad.

Grupi juhendaja on Katariina Remmelgas

Vinyasa jooga täiskasvanutele (al 16a)

Tund, kus voolav liikumine asendites on sünkroniseeritud meie hingamisega. Taaselusta kontakt iseendaga.  Tund sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnud joogatajale.

Grupi juhendaja on Katariina Remmelgas

Jälgi meie tegemisi:

www.facebook.com/minutantsukool

www.instagram.com/minutantsukool

www.instagram.com/mtstuudio

Registreerimisvorm

Palume valida treening, milles soovite osaleda. Palume iga treeningu kohta teha eraldi registreerimine.