MT Stuudio Avatud uste päev 27. august!

16.08.2023

Ootame kõiki tantsuhuvilisi mudilasi, noori ja täiskasvanuid MT Stuudiosse avatud uste päevale!

27. augustil on võimalik uudistada ning proovida kõiki meie selle hooaja tunniplaanist leitavaid treeninguid täiesti TASUTA!

MT Stuudio asub aadressil Oja 19, 2. korrus (Tallinn)

Eelnev registreerimine on vajalik, sest kohtade arv grupis on piiratud!

Registreeri treeningusse all oleva vormi kaudu või kirjutades info@minutantsukool.ee e-mailile.

Parkimine maja ees tasuta.

Tunniplaan 27. augustil:

•        11.00-11.30 – MT Mudilased (2-2,5a)

•        11.45-12.15 – MT Mudilased (3-7a)

•        12.30-13.00 – MT Hip-hop (1-6.kl)

•        13.45-14.15 – MT Showtants (1-9.kl)

•        15.00-16.00 – Esindusgrupi katsed

•        16.15-17.00 – KOHAD TÄIS! VõimlePehmelt Akrobaatika (3-9a)

•        17.15-18.15 – MT Harrastajad (al 14a ja täiskasvanud)

•        18.30-19.30 – DanceFun (al 16a ja täiskasvanud)

Treeningute kirjeldus:

MT Mudilased (2-2,5a) – UUS treeninggrupp, mis on suunatud kõige pisematele tantsuhuvilistele, kelle jalg juba tatsub. Treeningus teeme lihtsaid lapse arengut toetavaid harjutusi, õpime kasutama oma keha ning arendame ruumi- ja muusikataju.

Grupi juhendaja on Gerda Bergmann

MT Mudilased (3-7a) – Lastetantsu trenn, mis sobib nii alustavale kui ka juba varasemalt tantsinud mudilasele. Treeningus õpime esimesi tantsusamme, ning lisaks ka lihtsamaid koreograafiad, mis on lapsele eakohased ning arendavad lapse keha-, ruumi-, rütmi- ning muusikatunnetust. 2023/2024 hooajal on grupid jaotatud vanuse järgi 3-4. eluaastat ja 5-7. eluaastat.

Grupi juhendaja on Gerda Bergmann

MT Hip-hop (1-6.kl) – Treening, mis on mõeldud nii algatajele kui ka varem hip-hopiga kokku puutunud lastele ja noortele. Õpime hip-hop tantsustiili põhisamme ning eakohaseid koreograafiaid.

Grupi juhendaja on Elina Lill

MT Showtants (1-9.kl) – Tantsutreening, mis on sobilik alles alustavale kui ka varem tantsinud noorele. Tunnis õpime tantsutehnikat, kehatunnetust, arendame painduvust ja füüsilist vastupidavust ning õpime koreograafiaid. 2023/2024 hooajal on treeninggrupid jaotatud 1-3. klass ja 4-9. klass.

Grupi juhendaja on Gerda Bergmann

Esindusgrupp – Treeninggrupp, mis on mõeldud edasijõudnud tantsijale, kes soovib esindada Minu Tantsukooli erinevatel võistlustel ning esinemistel. Esindusgrupiga liitumiseks tuleb läbida 27. augustil toimuvad katsed! Katsetele ootame noori vanuses 12-16. eluaastat.

Grupi juhendaja on Elina Melanija Tannenberg

VõimlePehmelt Akrobaatika (3-9a) – Akrobaatika treeningud lastele - 2023/2024 hooajal on treeninggrupid jaotatud 3-5. eluaastat ja 6-9. eluaastat.
Treeningud on mängulised ja lõbusad, mille käigus õpime peamisi akrobaatika elemente. Harjutused suurendavad jõudu, painduvust, julgust, koordinatsiooni, keha täielikku valitsemist jne.

Grupi juhendaja on Elina Melanija Tannenberg

MT Harrastajad (al 14a ja täiskasvanud) – Harrastajate grupp on mõeldud nendele, kes on varasemalt tantsimisega kokku puutunud ning sooviksid mõnusas seltskonnas nautida nii show- kui hip-hop tantsustiili. Tantsutrennide eesmärk on omandada erinevaid koreograafiaid ilma võistluspingeta.

Grupi juhendaja on Elina Lill

DanceFun (al 16a ja täiskasvanud) - Mõnus kaloripõletaja! Intensiivne ja lõbus tantsuline treening, kus igas tunnis omandame uue lihtsa tantsukava. Sobib nii alustajale kui ka edasijõudnud tantsijale. Treening lõpeb jõu-ja venitusharjutustega.

Jälgi meie tegemisi:

www.facebook.com/minutantsukool