Minu Tantsukooli virtuaalne jõulukontsert!

Armas tantsulaps ja lapsevanem !

Ka sellisel keerulisel ajal , soovime väga pakkuda lastele võimalust esineda ning lavanärvi kasvatada. Jõulukontserdid on olnud alati väga erilised ning südamelähedased.

Seekordne jõulukontsert toimub siiski kahjuks ilma pealtvaatajateta ning virtuaalsel moel. Kontsert on mõeldud kõikidele kooliealistele Harjumaa tantsulastele.

Jõulukontsert toimub 12.detsember RAE KULTUURIKESKUSES.

Seoses viiruse levikuga muudame jõulukontserti plaani, et see oleks veelgi ohutum. Kuna soovime lastele kindlasti üle pika aja lavakogemust pakkuda, siis esialgu üritust me ära ei jäta. Küll aga võtame tarvitusele  lisameetmed. Nimelt ootame lapsi Rae Kultuurikeskusesse kava filmima GRUPPIDE kaupa. Palume kõikidel kodus juba ennast esinemisvalmis panna (soeng, võimalusel osaliselt ka kostüüm jne), et kohapeal oleks vaja võimalikult vähe ennast sättida. Peale filmimist palume lastel koheselt majast lahkuda, et saaksime vastu võtta uue piirkonna lapsed. Saal on suur, õhuvahetus on hea ning kõik treenerid kannavad maske.
Graafik filmimiseks:
Kell 13.00:
ÄÄSMÄE kool, LAAGRI kool ning MÖLDRE kool
Kell 14.30:
PÄÄSKÜLA kool, HARKUJÄRVE kool, INTERNATIONAL/EMILI kool
Kell 15.30:
PEETRI kool, JÄRVEKÜLA kool
Kell 16.30:
JÜRI kool, ARUKÜLA kool
!

Kontserdile ootame ainult esinejaid.

Kogu kontsert salvestatakse videoformaadis ning saadetakse hiljem meili teel.

Virtuaalpilet tervele perele on 7 eur, see tähendab , et ühe esineja kohta tuleb soetada 7 eurone pilet.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354