Minu Tantsukooli uus hooaeg 2022/2023!

01.09.2022

Eelnevad aastad on olnud küllaltki keerulised, kuid õpetlikud. Kõik uus ja värske tekib tavaliselt just sellistest olukordadest ja nii ootab meidki ees väga palju uut ja huvitavat!

Minu Tantsukool jätkab erahuvihariduse pakkumist tantsu näol nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Sealhulgas on meil väga suur rõõm, et meie eelmisel aastal avatud esimene päris oma stuudio aadressil Oja 19, Tallinn sai kohe hea hoo sisse. Algaval õppeaastal soovime pakkuda just meie stuudios suurt valikut stiilide osas ning fantastilisi tantsuõpetajaid, kelle treeningud mitte kedagi külmaks ei jäta.

Tööd ja armastust tantsu vastu jätkavad ka meie suurepärased filiaalid: Saaremaa filiaali eestvedaja, imeline Laura Olesk-Sullakatko. Tartumaa filiaali eestvedaja ainulaadne Gerda Bergmann, Pärnumaa armas esindaja Kerttu Jõgiste ning Läänemaad hakkab samuti esindama meie Gerda Bergmann.

Ühtlasi toimub meil muudatus ka juhtkonna osas. Minu Tantsukooli asutaja ning juhataja Elina Lille kõrvale on palutud Gerda Bergmann, kellega koos algab tantsukooli süstemaatiline uuendamine, värskendamine ning kvaliteetse huvihariduse jätkusuutlik eestvedamine. Gerda Bergmann võtab koha sisse juhataja positsioonil, et tegeleda tantsukooli igapäevaste asjaajamistega ning viia Minu Tantsukool uutesse kõrgustesse – just seda usub Elina nende koostööst. Gerda Bergmann on ennast juba aastaid tõestanud nii tantsuõpetaja kui ka Tartumaa filiaali esindamise rollis olemisega. Elina Lill astub kõrvale küll aktiivselt positsioonilt, kuid seda selleks, et oleks aega tegeleda tantsukooli suurema pildi analüüsimise ning arendamisega.

Lisaks tavapärastele treeningutele lasteaedades ning koolides avame palju huvitavaid gruppe MT Stuudios – hoia pilk peal nii kodulehel kui ka sotsiaalmeedias ning saa kindlasti osa meie stuudio avatud uste päevadest, mis toimuvad 3-4 september!