Minu Tantsukooli toodete tellimine on alanud!

Hea Minu Tantsukooli liige!

Meil on rõõm teavitada, et alates tänasest on meie kodulehelt www.minutantsukool.ee võimalus tellida tantsukooli logodega tooteid. Valikus on erineva kujundusega t-särke, pükse, pusasid ja aksessuaare nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Tellimuse vormistamiseks palume Teil valida kodulehelt meelepärane toode ning täita tellimuse vorm. Tellimuse esitamiseks on kohustuslik valida ka sobiv toote suurus. Juhul, kui jääte suuruse valikul hätta, võite julgelt küsida täpsemaid mõõte.

Tasumine tellitud toodete eest toimub ülekande teel. Saadame Teile arve, kui valmistooted on jõudnud meieni.

Kõik ettetellimisega tooted tellime personaalselt Teile. Hiljem tellimust tühistada pole kahjuks võimalik. Tellitud tooted saab kätte novembrikuu jooksul enda grupi juhendaja käest.

2023/2024 hooaja toodete tellimine on avatud 02.10.-31.10.2023!

Link e-poodi:

Lisainfo saamiseks võite julgelt kirjutada gerda@minutantsukool.ee

Minu Tantsukooli pere

Jälgi meie tegemisi: