Minu Tantsukooli talvelaager 2017 Nelijärve Puhkekeskuses !

06.11.2017

ESMAKORDSELT Minu Tantsukooli talvelaager Nelijärvel ööbimisega !

Sügis on küll täies hoos, kuid vaikselt hakkab põue tungima ka talve ning lume ootus smiley .

Selle puhul tuleb ilmtingimata maha pidada üks tõeliselt vinge talvelaager !

Minu Tantsukooli talvelaager 2017 leiab seekord aset Nelijärve Puhkekeskuses 25-26.novembril (laupäev /pühapäev).

Nelijärve Puhkekeskusesse viib ning toob meid buss.
Ööbimine toimub mugavates kahe- ning kolmetoalistes tubades.Igas toas on oma vannituba.

Registreerimine lõppeb 17.november ning selleks ajaks peab olema tasutud ka talvelaagri osalustasu - 65 eur

Registreerimine lõppenud .

PS ! Kohad on piiratud !

Rekvisiidid -

EE242200221062492354

Viitenumber : 2804

Summa - 65eur

Üritus on mõeldud kõikidele kooliealistele lastele ning kaasa võib haarata ka oma sõbra või sõbranna, kes ei osale Minu Tantsukooli treeningutes :)

Talvelaager on sisustatud erinevate treeningutega, võistlustega , mängudega ning õhtu lõppeb ägeda diskoga. Iga osaleja saab endale ka talvelaagri särgi :)

Lisainfo -  info@minutantsukool.ee.

Näeme juba 25.novembril !

Minu Tantsukooli pere heart