Minu Tantsukooli kevadkontsert 2023 - ’’Ajastud’’

Armsad Harjumaa lapsed ning lapsevanemad!

Kevadkontsert ning ühtlasi ka 2022/2023 hooaja viimane kontsert viib meid tantsulisele rännakule läbi aja.  Lavalaudadel näeb nii pisemaid kui ka suuremaid tantsulapsi, kelle esitlused viivad meid ajas tagasi ning pakuvad südantsoojendavat äratundmisrõõmu!

Kevadkontsert 2023 toimub 13. mail Rae Kultuurikeskuses.
Külalistele avatakse uksed kell 15:15.

Kontsert algab kell 16:00!

Ühe pileti hinnaks on 8€

Alaealised külalised ning esinejad pääsevad sisse tasuta!

Soovitame külalistel soetada pilet eelmüügist interneti teel, et sissepääs oleks kohapeal sujuvam ja kiirem!

Palume arvestada, et kui soovite pileti soetada kontserdi päeval kohapealt, on võimalus teha seda ainult täpse sularahaga!

Kohapeal puudub kaardimakse võimalus!

Kuidas interneti teel piletit osta?

Interneti teel pileti soetamiseks palume Teil sisestada soovitud piletite arv registreerimisvormi.

Üks pilet kehtib ühe külalise kohta ning pilet on olemas kui ülekanne on laekunud!

Alaealised külalised ning esinejad on tasuta!

Peale registreerimist palume Teil sooritada ülekanne Minu Tantsukooli arvelduskontole vastavas summas.
Selgitusse kirjutada esineva lapse ees- ja perekonnanimi!

Sama nime alusel väljastatakse Teile sissepääsu juures ülekande summale vastav arv pileteid.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354

Viitenumber : 2804

* Viitenumber on KOHUSTUSLIK!

Info esinejatele:

Kõik esinejad tuleb registreerida kontserdile läbi alloleva registreerimisvormi!

Registreerimine läheb lukku 1. mail!

Esinejad kogunevad 13. mail Rae Kultuurikeskusesse alates kell 13:00!
Peaproov algab kell 13:30. Võimalusel palume lastel kodus end esinemisvalmis sättida, et kohapeal oleks võimalikult vähe toimetusi. Info esinemiskostüümi, meigi ja muu vajaliku kohta edastab Teile grupi juhendaja.

Lapsevanemaid proovi ajaks saali ei lubata! Palume mõistvat suhtumist!

Lisainfo - info@minutantsukool.ee

Kohtumiseni kevadkontserdil! :)