Minu Tantsukooli 2023/2024 hooaeg alustab!

27.08.2023

Oleme suvepuhkuselt naasmas trennisaali ning valmis jagama Teiega 2023/2024 hooaja treeningute infot.

Sellel hooajal oleme tunniplaani täiendanud veelgi - uusi gruppe leidub nii erinevates piirkondades kui ka meie MT Stuudios. Kogu info treeninggruppide ja trenniaegade kohta leiab meie kodulehelt.

Võrreldes eelmise hooajaga on mõned muudatused ka treeninggruppide nimedes. Kui selle osas on küsimusi, siis võtke julgelt ühendust: info@minutantsukool.ee

Oodatud on nii eelnevate hooaegade tantsijaid kui ka uued liitujad! Paneme südamele, et kõik eelneval õppeaastal osalenud õpilased tuleb igal hooajal uuesti registreerida.

Tantsukooli igapäevatöösse on jätkuvalt kaasatud MT Laste ja Noorte Esindus, kes kõneleb meie noorte huvide ja ideede eest ning abistab juhtkonda erinevates ettevõtmistes.

Tants on vabadus!

Minu Tantsukooli pere