Minu Tantsukool esitleb - Jõulukontsert MINU JÕULUD 2017 !

20.11.2017

Tulgu jõulud lõbusad, piparkoogid magusad,lapsed kõik koos tantsivad,jõuluvana ootavad cheeky

Kätte on jõudmas aasta ilusaim aeg - JÕULUD !

Ka meie tähistame suurelt ning kutsume kõiki Harjumaa Minu Tantsukooli kooliealisi tantsulapsi esinema jõulukontserdil MINU JÕULUD 2017 !

Üritus leiab aset 9.detsembril RAE KULTUURIKESKUSES (Aruküla tee 9, Jüri, Rae vald) algusega 15.00

Kindlasti ootame ka kõiki lapsevanemaid, vanavanemaid, sõpru ning tuttavaid kontserdist osa saama.

Seekordne üritus on natukene erilisem. Nimelt soovime kinkida jõulusoojust just neile, kes seda väga vajavad.

Teeme koostööd Eesti Loomakaitse Liiduga ning soovi korral saavad kõik enda poolt pisikese annetuse tuua meie jõulukontserdile , kus saame selle heateo kõik koos üle anda .

Annetus ei ole rahaline, seega ootame head söögipoolist, pehmeid magamisaluseid ning kõike muud vajalikku armsatele kiisudele ning kutsudele. smiley

Jõulud on soojuse ja andmise aeg. Tule ja aita sina ka .

Lisainfo ürituse kohta - Info@minutantsukool.ee

Minu Tantsukooli pereheart