Hoiatus

Submissions for this form are closed.

Linnalaager TANTSUPALAVIK 2024 kevad!

08.03.2024

Mis linnalaager Tantsupalavik endast kujutab?

Tantsupalavik on ühepäevane linnalaager kooliealistele noortele. Laager on hea võimalus leida uusi sõpru, saada osa tantsurõõmust ning veeta üks lõbus ja aktiivne päev!

* Üritus on suunatud kooliealistele noortele ning linnalaagris osalemiseks ei pea olema Minu Tantsukooli liige.

Kuna, kus ja mis kell?

7. aprillil MT Stuudios aadressil Oja 19, 2. korrus, Tallinn.

Laager algab kell 11:00 ning lõppeb 19:00. Kogunemine kell 10:30.

Mis laagris toimub?

Laagripäeva sisustame erinevate väljakutset pakkuvate töötubade, tiimitööde, mängude ning võistlustega. Loomulikult ei puudu ka auhinnad!

Traditsioonidele kohaselt tulevad ka sel korral meie päeva veelgi põnevamaks muutma erikülalised:

Kaasahaarav Girly Hip Hop workshop koos Birxiga ning rahustav ja tasakaalustav jooga koos Ketty Heinastuga.

Kõhu täidab soe ja maitsev lõunasöök ning joogivee eest hoolitseb Saku Läte. Hoiame loodust ning võtame kaasa oma veepudeli, et ei peaks plastiktopse kasutama.

Iga laagriline saab endale mälestuseks laagri meene ;)

Päeva lõpetame tunnustuste, autasustamisega ja lemmiklugude saatel improvisatsiooniga.

Mida laagrisse kaasa võtta?

Kaasa võtta vahetusjalanõud, isiklik veepudel ja hea tuju! :)

Milline on osalustasu?

Laagri osalustasu on 45€.

Hind sisaldab kõiki töötubasid, auhindasid, sooja lõunasööki ning linnalaagri meenet.

PS! Ühe pere lastel palume tantsukooliga ühendust võtta soodustuse võimaluste osas.

Laagris osalemiseks palume täita uudise alt leitav registreerimisvorm.

* Koht laagrisse on kinnitatud, kui osalustasu on õigeaegselt tasutud. Maksetähtaeg on 24. märts! Osalustasu maksmine toimub arve alusel, mille väljastab Teile Minu Tantsukool 18. märtsil. Arve saadetakse registreerimisvormis esitatud e-mailile. Palume veenduda, et e-maili aadress on korrektselt sisestatud!

Registreerimine läheb lukku 24. märtsi südaööl!

KOHTUMISENI LINNALAAGRIS :)

Lisainfo – gerda@minutantsukool.ee