Linnalaager TANTSUPALAVIK sügis 2022 - HALLOWEEN SPECIAL!

Linnalaager TANTSUPALAVIK sügis 2022 - HALLOWEEN SPECIAL!

Alates 6 aastastele lastele ja noortele.

Armas tantsupere!

Kätte on jõudnud salapärane sügis ning seoses sellega kuulutame välja ühe tõeliselt vägeva linnalaagri!

TANTSUPALAVIK sügis 2022 – HALLOWEEN SPECIAL ootab kõiki üritusel osalema kostümeeritult! Kui ideid napib, siis loomulikult võib osaleda ka tavapärastes treeningriietes.

Tantsupalavikust on oodatud osa võtma lapsed ALATES 6 AASTASEST – kaasa võib ka haarata sõbra või sugulase, kes ei osale Minu Tantsukooli treeningutes.

Linnalaager toimub 5. november, TABASALU SPORDIKOMPLEKSI PALLISAALIS (Kooli tn 11, Tabasalu, Harjumaa) algusega 11.00-19.00. Kogunemine alates 10.30.

MIS LAAGRIS TOIMUB:

1. Kogu päeva vältel erinevad võistlused, mängud, jõulukavade esitlused/harjutamised – Elina Lill, Gerda Bergmann juhendamisel.
  2. Külla tuleb KARL KILLING (võib kaasa võtta midagi, kuhu soovi korral saab küsida autogrammi ja valmis mõelda vahva küsimus, mida võib anonüümselt paberil esitada). Lubatud on Karliga pildistamine ja sotsiaalmeediasse pildi postitamine.
  3. Külalistreener Badreddine Lamdaghri Alaoui – TAEKWONDO töötuba.
  4. Valime välja 3 parimat kostüümi, mis saavad premeeritud!
  5. Tantsukooli õpilasesinduse liikmete valimine õppeaastaks 2022/2023.
  6. Ühiskava THRILLER omandamine ja filmimine
  7. Foto- videojäädvustus.
  8. Näomaalingute ja kõrvitsa kujundamise võistlus.
  9. Disko.
  10. Linnalaagri meene.
  11. Soe lõunasöök.

Kaasa võtta vahetusjalanõud ja hea tuju!

Hoiame loodust ning võtame kaasa oma veepudeli, et ei peaks plastiktopse kasutama. Vee eest hoolitseb kohapeal Saku Läte.

Registreerimine läheb lukku 23. oktoober ning selleks ajaks peab olema tasutud linnalaagri osalustasu 50 eur!

PS! Ühe pere lastel palume tantsukooliga ühendust võtta soodustuse
võimaluste osas.

Rekvisiidid: