Kahepäevane Talvelaager Nelijärve Puhkekeskuses ! KOHAD ON TÄIS!

04.11.2021

KOHAD ON TÄIS!

Alustame 5ndat Talvelaagri hooaega pisut teisiti, sest seekord toimub kauaoodatud laager 2 päeva ja 2 ööd :) Just nimelt !

Talvelaager toimub seekord 26-28.november armsaks saanud Nelijärve Puhkekeskuses.

Nelijärve Puhkekeskusesse toob ning viib meid buss.

Esimene peatus reedel(26.nov) kell 17.00 Laagri kooli eest ning teine peatus 17.30 Ülemiste keskuse parklas (Ülemiste keskuse sildi all, kus bussid pargivad).

Tagasi tuleme pühapäev, 28.nov, kell 12.00.

Majutus toimub mugavates kahe- ning kolmetoalistes tubades.

Loomulikult ei puudu päevakavast võistlused, auhinnad, disco ning kavade esitlused.

Seekordsed külalised ning workshopid on : HIP-HOP workshop treener Eva Vihtol ning

toitumisnõustaja-tervisejuht Monika Jakobson - tervise ja toitumise koolitus/töötuba koos praktiliste ülesannetega.

Kohapeal on treenerid Elina Lill, Katariina Remmelgas ja Gerda Bergmann :)

Üritus on mõeldud kõikidele lastele (võib kaasa võtta ka sõbra, kes ei käi Minu Tantsukoolis) ALATES 5ndast eluaastast!

Osalustasu sees on 3x päevas soe söök ning Linnalaagri T-särk :)

Laagri maksumus ühe lapse kohta on 130eurot

PS!Enne laagrit on kohustuslik teha kiirtest(ka vaktsineeritud lastel).

Tule ja naudime koos mõnusaid spordipäevi talvises Nelijärve Puhkekeskuses!

Registreerimine lõppeb 19.november ning selleks ajaks peab olema tasutud ka osalustasu.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354

Viitenumber : 2804

Summa - 130

Registreerimine on lõppenud. Kohad on täidetud.

info@minutantsukool.ee

Kui valitsus kehtestab selleks ajaks eriolukorra, siis laagrit ei toimu ning osalustasu tagastatakse !