Jõulupõks Gerda ja Elinaga MT Stuudios

01.12.2022

On aeg hakata vaikselt valmistuma jõulupuhkuseks! Peale tublit trennides pingutamist kutsuvad treenerid Elina ja Gerda meie noori veetma ühiselt aega sõprade seltsis!

Kuna ja kus toimub?

Jõulupõks toimub 17.detsembril algusega 18.00 kuni 18.detsember kell 12.00 meie oma pesas - MT Stuudios (aadressil Oja 19, 2.korrus, Tallinn).

Mis Jõulupõks endast kujutab?

Jõulupõks on Minu Tantsukooli 10-16a noorte ja treenerite ühine koosviibimine, kus veedame mõnusasti aega toredate mängude ja ühistegevustega. Treener Elina juhendamisel arendame enda tantsulisi oskusi päkapiku hip-hopi workshopiga, ning loomulikult kuuluvad ühe õige jõuluistumise juurde ka maitsvad piparkoogid, magusad mandariinid, naljakad jõulufilmid ja mõnus jõulumuusika.

Mida kaasa võtta?

Hea tuju! :)

Ööbime kõik koos meie soojas MT Stuudios. Oma pesa loomiseks võtab iga osaline vajaliku kaasa (padi, tekk, lina, madrats).

Kuidas saab osaleda?

Jõulupõksul osalevate laste arv on piiratud - 20 kohta. Kes ees, see mees!

Osalemiseks palume täita allolev registreerimisvorm :)

Registreerimine Jõulupõksule läheb lukku 12.detsembril!

Osalustasu ühe noore kohta on 15€

Täpsema info ürituse kohta saadame registreerinud noortele 13.detsembril!

Lisainfo ja küsimused: gerda@minutantsukool.ee

Tule ja saa osa vahvast ja meeleolukast koosviibimisest! :)

Minu Tantsukooli pere

1 Start 2 Lõpetatud