Talvelaager Nelijärve puhkekeskuses. ÖÖBIMISEGA !

30.10.2018

Juba teist aastat järjest toimub Minu Tantsukooli talvelaager ühe päevase ööbimisega Nelijärve Puhkekeskuses.

Kaua oodatud laager toimub see aasta 1-2.detsembril ning kutsub kokku kõiki Minu Tantsukoolis osalevaid tantsulapsi üle kogu Eesti vanuses 1-7 klass. Loomulikult kutsu kaasa ka oma sõbrad ja tuttavad, kes ei osale Minu Tantsukooli treeningutel.Oodatud on kõik huvilised, sest koos on alati lõbusam :)

Nelijärve Puhkekeskusesse toob ning viib meid buss. Majutus toimub mugavates kahe- ning kolmetoalistes tubades.

Nagu ikka tavaks, sisustame linnalaagri erinevate treeningute, loovmängude , põnevate workshoppide ning võistlustega. Iga osaleja saab endale ka vinge talvelaagri särgi :)

Registreerimine lõppeb 18.november ning selleks ajaks peab olema tasutud ka linnalaagri osalustasu - 65 eur.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354