Linnalaager Tantsupalavik kevad 2017 !

22.03.2017

Kätte on jõudnud kevad ning taaskord on aeg kõik tantsulapsed kodudest välja kutsuda, et koos veeta üks tore päev Linnalaagris Tantsupalavik kevad 2017 !

Seekordne üritus leiab aset VANAMÕISA VABAÕHUKESKUSES 22.aprillil algusega 12.00 - 21.00. Aadress Vabaõhukeskuse tee 20/Saue Vald.

Et lapsed saaksid värsket kevadelõhna nautida, toimuvad tegevused nii väli - kui ka sisetingimustes. See tähendab seda, et selga tuleb kindlasti panna soojad riided vastavalt ilmale.

Pulsi tõstab lakke NTC treener KEISY PÕLDSAM . Lastega tuleb jutustama ja autogramme jagama Padjaklubis tuntud ning Laura blogi eestvedaja GRETE KLEIN.  wink

Janu kustutab kohapeal Vitamin Well oma imemaitsvate jookidega ning lapsi võtab vastu meie sõber Vanamõisa Vabaõhukeskus.

Minu Tantsukool jagab Linnalaagris kõikidele registreerunud lastele ka trennisärgi :) Ära unusta lisada särgi suurust !!

Registreerimine on lõppenud!

Ole kindlasti kohal ja saa osa meie vahvast Minu Tantsukooli perest!