LINNALAAGER JÄÄB ÄRA! Linnalaager Tantsupalavik 2020 tuleb taas !

26.02.2020

Seoses Terviseameti poolt kehtestatud piirangutega oleme sunnitud oma linnalaagri edasi lükkama. See tähendab, et 28. märts linnalaagrit Tantsupalavik ei toimu. Kindlasti teeme linnalaagri hiljem ning annae selle kohta teavet kui olukord on selgem. Hetkel tühistame kõik registreerimised ning kanname kõikidele tasunud lapsevanematele raha tagasi.

Minu Tantsukooli LINNALAAGER TANTSUPALAVIK 2020 registreerimine alanud.

Me teeme seda jälle! Kaua oodatud linnalaager Tantsupalavik toimub 28.märts, LAAGRI KOOLI VÕIMLAS algusega 10.00-18.00. Kogunemine 9.30.

Linnalaagrisse on oodatud kõik tantsu- ning spordihuvilised kooliealised lapsed. Kutsu kaasa kõik oma sõbrad, sest koos on alati lõbusam ;)

Loomulikult on kohapeal meie oma armsad treenerid Elina Lill, Katariina Remmelgas ning Elina Melanija Tannenberg, kes tegelevad lastega kogu päeva vältel.

Päeva muudavad veel erilisemaks külalistreenerid Kristi Aedma - HIPHOP workshop ning Greta Korju - Bachata FUN.

Koha peal saab jõudu proovida ka sumokostüümides ;)

Päevakavast ei puudu ka erinevad võistlused ja mõttemängud gruppidega, kevadkavade esitamine, väga maitsev lõunasöök ning vahepalad.

Tule ja veeda meiega üks sportlik ning väga meeleolukas päev!!

Registreerimine läheb lukku 16.märts ning selleks ajaks peab olema ka tasutud linnalaagri osalustasu 35 eur.

Rekvisiidid -

EE242200221062492354

Viitenumber : 2804

Summa - 35